Më mbaj mend (për 1 muaj)

Era Rusi - Askush Nuk Eshte Perfekt Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  19Nuk je me ai qe kam njohur dje
une tani per ty nuk bej as be
ti je bere rrebel edhe mekatar
po nuk dhe asgje s'ke per te marre.

Lindim duke qare
dhe jetojme me frike
deri sa te gjejme nje shpirt fisnik,
nuk kerkoj meshire
vetem pak respekt,
mbi k'te toke askush nuk eshte perfekt.

ref:
Sa here te ndihesh vetem
do kuptosh vertete kush te do,
prek'me ti shpirtin qe te sherohesh
nga erresira mos u frikeso
dhe zemra ime do t'jete
zemra jote gjer ne fud.

Per c'do dashuri nuk ka ligj te shkruar
nganjehere permbysen pa filuar
kjo vlen dhe per ty
vlen edhe per mua
por te t'jap nje shans te fundit dua.

ref:
Sa here te ndihesh vetem
do kuptosh vertete kush te do
prek'me ti shpirtin qe te sherohesh
nga erresira mos u frikeso
dhe zemra ime do t'jete
zemra jote gjer ne fud.
Era Rusi
Publikimi: 20/11/2008
Festivali: Kënga Magjike 2008
Muzika: Pirro Çako
Teksti: Pirro Çako
Orkestrimi: Arsen Nasi


Era Rusi - Askush Nuk Eshte Perfekt
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Askush Nuk Eshte Perfekt".
3. Video është e këngës "Askush Nuk Eshte Perfekt", por nuk këndohet nga Era Rusi.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Era Rusi:


Komente 0