Më mbaj mend (për 1 muaj)

Era Rusi - Shpirt I Humbur Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  7

Ti nuk i gjykove kurre bemat e tua
e pa denje ne gojen tende eshte fjala "te dua"
se ti shpirtin e ke bosh
sloganet shkojne ne kosh.

ref:
Aspak diell, aspak diell vetem shi
vetem shi, vetem shi
Aspak zjarr, aspak zjarr vetem hi
vetem hi, vetem hi, vetem hi
Si nje shpirt si nje shpirt i humbur
Ne vetmi, ky je ti
ti nuk di , ti nuk fal dashuri
s'je njeri

Si nje enderr prangendryshkur
Je ti per mua
e thermon cdo dite ti veten
thua kot te dua
se ti shpirtin e ke bosh
sloganet shkojne ne kosh.

ref:
Aspak diell, aspak diell vetem shi
vetem shi, vetem shi
aspak zjarr, aspak zjarr vetem hi
vetem hi, vetem hi, vetem hi
Si nje shpirt si nje shpirt i humbur
Ne vetmi, ky je ti
ti nuk di , ti nuk fal dashuri
s'je njeri


Era Rusi - Shpirt I Humbur
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Shpirt I Humbur".
3. Video është e këngës "Shpirt I Humbur", por nuk këndohet nga Era Rusi.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Era Rusi:


Komente 0