Më mbaj mend (për 1 muaj)

Era Rusi - Iken Dhe Vjen Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  11

E kur zgjohem ne netet pa hene
Harrohem mbi buzet e tij
I heshtur me thua
Une frym marre nga ti

E ti zgjohesh ne diellin pa re
Harohesh, largohesh nga une
Buzeqeshjen me thua
Nuk duhet me shumeee

I wanna take you up!
I wanna make it all the time!
Just another day
Hold me tight and make me fly!
(I feel gooD
i feel you by my side 2x) 2x

E ti zgjohesh ne diellin pa re
Harohesh, largohesh nga une
Buzeqeshjen me thua
Nuk duhet me shumeee

E une zgjohem ne netet pa hene
Harrohem mbi buzet e tij
I heshtur me thua
Une frym marre nga ti

I wanna take you up!
I wanna make it all the time!
Just another day
Hold me tight and make me fly!
(I feel gooD
i feel you by my side 2x) 2x

Nga ty nuk me mjafton
Kur thua “baby one more time”
Ne trupin tend ndiej
Me shkruan “baby you'll be mine”
Ti iken edhe vjen
Si perendon dielli ne maj
Ne c’do hap me rremben
Dhe me fton ne faj...


Ky tekst u dërgua nga QueeN Olga

Era Rusi - Iken Dhe Vjen
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Iken Dhe Vjen".
3. Video është e këngës "Iken Dhe Vjen", por nuk këndohet nga Era Rusi.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Era Rusi:


Komente 0