A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #

Live Video

Video Link

Era Rusi - Gipsy Lover


Choose star rating

Rating:  5 / Votes cast:  8

Fans' Comments

No Comments 🔥🔥

18/11/2010

2010-11-18T00:00:00

Lyrics:

Rozana Radi

Music & Arrangement:

Adrian Hila

Participating in

Kënga Magjike 2010


Kishe ardhur per te shkuar
E me puthje pa menduar
Mua
Sa shume here u perbetova
Por nga zjarri nuk shpetova
Shkova
Zemra iku e me la
Zemren tende shtepi ka
Une e cmendur pas nje gipsy lover
Gimme gimme gimme your love
mmm yeah
Gimme gimme gimme your love
mmm yeah

Ref
Gipsy lover gipsy lover
i perkryer
Gipsy lover gipsy lover
i rrembyer
Ne rrugica henen ti mashtroje
I kepusje telat gipsy kur kendoje
Gipsy lover gipsy lover yeahh
one more time,one more time
You are mine

Zemra iku e me la
Zemren tende shtepi ka
Une e cmendur pas nje gipsy lover
Gimme gimme gimme your love
mmm yeah
Gimme gimme gimme your love
mmm yeah

Ref
Gipsy lover gipsy lover
i perkryer
Gipsy lover gipsy lover
i rrembyer
Ne rrugica henen ti mashtroje
I kepusje telat gipsy kur kendoje
Gipsy lover gipsy lover yeahh
one more time,one more time
You are mine

Gipsy kur kalonte
s'kishte vajze qe se ngacmonte
E ngacmonte e terbonte
per nate ate e donte
Ishin kater qe e donin
Edhe dy qe e refuzonin
Ishin dy intrigante
benin si interesante

Ashtu...?
Po
Ashtu...?
Po
Ashtu...?
Po

Oh Gipsy yeahhh

Gipsy lover gipsy lover gipsy lover
Gipsy lover gipsy lover

Ne rrugica henen ti mashtroje
I kepusje telat gipsy kur kendoje
Gipsy lover oh babe
you are my lover yeahh
Comme on one more time
Comme on one more time
Oh babe you are mine


more...
Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
teksteshqip.com © 2007 - 2019