A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #

Audio

Video Link

Era Rusi - Nuk Je Ëndërr


Choose star rating

Rating:  5 / Votes cast:  2

Fans' Comments

No Comments 🔥🔥

16/12/2005

2005-12-16T00:00:00

Participating in

Festivali i 44-të në RTSHIt's a long time that we try finding the lyrics to "Nuk Je Ëndërr" sung by Era Rusi.
Your effort will be much appreciated in case you think you can help everybody looking for the lyrics.
The music video from Era Rusi attached to this song, will help you with the lyrics. Thanks for your time.


Add Lyrics
more...
Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
teksteshqip.com © 2007 - 2019