Më mbaj mend (për 1 muaj)


Era Rusi - 6 Mars  Lyrics


Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  4.7 / Votuan:  27

Muzika, Teksti & Orkestrimi:

Adrian Hila

Pjesëmarrëse në

Kënga Magjike 2012

Komente

Asnjë Koment

04/11/2012

2012-11-04T22:41:59+00:00

Me ty provova te paren puthje
Ishte e shenjt
Me ty provova lotin e pare
Qe ende rrjedh
Kaluan vite te kam kerkuar
Nuk me tregoin
E ndjej e ndjej dhe ti per mua
Njesoi mendon

Se ti do jesh gjithmon i pari
Qe puthja frymen ndali
Se ti do jesh gjithmon ne mua
E dua te ta them tani se
Une te doja prap te dua
Te betohem s'te kam harruar
Sa dua te te shoh e te te flas
U lind edhe u ndam ne 6 Mars

Nese vertet ti me ke dashur
Eja me gjej
Edhe nje here te fundit here
Dua te ndjej

Se ti do jesh gjithmon i pari
Qe puthja frymen ndali
Se ti do jesh gjithmon ne mua
E dua te ta them tani se
Une te doja prap te dua
Te betohem s'te kam harruar
Sa dua te te shoh e te te flas
U lind edhe u ndam ne 6 Mars

Se ti do jesh gjithmon i pari
Qe puthja frymen ndali
Se ti do jesh gjithmon ne mua
E dua te ta them tani se
Une te doja prap te dua
Te betohem s'te kam harruar
Sa dua te te shoh e te te flas
U lind edhe u ndam ne 6 Mars


Ky tekst u dërgua nga  jonitekst
Më Shumë Këngë Nga Era Rusi:

Më Shumë...


Komente mbi këtë këngë


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet