Më mbaj mend (për 1 muaj)

Era Rusi - Çupëlina  Lyrics


Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  4.8 / Votuan:  29

Muzika:

Adrian Hila

Teksti:

Pandi Laço

Pjesëmarrëse në

Kënga Magjike 2016

Komente

Asnjë Koment

21/11/2016

2016-11-21T11:58:43+00:00Te thane shoqet me ate ose me ne
Te tha prifti nuk ke moshe mos mu rrefe
Nga jot eme bukurine nga yt ate cmendurine
Dashuria kur te ze te fut ne dhe
Zjarrpafikur je, zemra nuk ka fre

REFRENI(2x)
Çupëlina o Çupëlina
Qan sokaku kur ti vonon
Çupëlina o Çupëlina
Ti dhe henen turperon sa here djemte te ngacmojne

U prish bota thane plakat kur te pane
Djemte i cmende dhe te thane moj gjetsh belane
Ti nuk pyet cthote dynjaja le te behet dhe hataja
As magjia e as syri nuk te kap
Zjarrpafikur je, zemra nuk ka fre

REFRENI(3x)
Çupëlina o Çupëlina...


Ky tekst u dërgua nga Beatrix
Më Shumë Këngë Nga Era Rusi:

Më Shumë...


Komente mbi këtë këngë


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet