Më mbaj mend (për 1 muaj)

Hyrja është kryer me sukses!

Era Saraçi

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  5
Era Saraçi është një këngëtare dhe muzika ku identifikohet më shumë është ajo për fëmijë/junior.
Nuk është dërguar asnjë biografi nga fansat...


>> Dërgo Biografinë >>


Komente

Asnjë Koment 🔥🔥

Shto profile

zyrtare    Duke u ngarkuar... Prisni ju lutem

    Shiko më shumë

» Dërgo Një Këngë »

Artistë Të Ngjashëm:

Lyra Basha

Diona Vishaj

Engjellusha Cakaj

Vesa Kiseri

Erzenita

Albina Sinani

Doruntina Shabani

Festina Kabashi

Fortesa Berisha

Nea Hamza

Tags: Era Saraçi, Era Saraci


Komente mbi këtë artist


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet