Era Saraçi

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  3
Era Saraçi është një këngëtare dhe muzika ku identifikohet më shumë është ajo për fëmijë/junior.
Nuk është dërguar asnjë biografi nga fansat...


>> Dërgo Biografinë >>


Komente nga Fansat

Asnjë Koment 🔥🔥

Shto profile

zyrtare    Duke u ngarkuar... Prisni ju lutem

    Shiko më shumë

» Dërgo Një Këngë »Artistë Të Ngjashëm:

Xhesuida

Erda Bullaku

Albina Sinani

Lyra Basha

Gresa Hoxha

Festina Kabashi

Fortesa Berisha

Diona Vishaj

Vesa Kiseri

Nea Hamza


Tags: Era Saraçi, Era Saraci

Krijo Një Kartolinë