Më mbaj mend (për 1 muaj)


Kjo këngë nuk ka videoklip.

Era Saraçi & Lira Qefalia - Më Bëj, Më Bëj Një Zanë  Lyrics


Nuk ka akoma asnjë votë


Komente

Asnjë Koment

Më Shumë Nga

Lira Qefalia

25/05/2007

2007-05-24T23:54:57+00:00


Kemi kohë që po e kërkojmë tekstin e këngës "Më Bëj, Më Bëj Një Zanë" kënduar nga Era Saraçi & Lira Qefalia.
Do ja u dinim shumë për faleminderit në rast se mundeni të na ndihmoni ne dhe të gjithë ata që janë në kërkim të këtij teksti.


Dërgo Tekstin
Më Shumë Këngë Nga Era Saraçi:


Komente mbi këtë këngë


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet