Më mbaj mend (për 1 muaj)

Eralda Jashari

Eralda Jashari
  • Vendlindja:
  • Peshkopi 
  • Jeton dhe vepron në :
  • Zvicër 
  • Ditëlindja:
  • 1 Nentor
  • Shenja e Horoskopit:
  • ♏ Akrepi
Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  4.9 / Votuan:  80

Eralda Jashari është këngëtare. Karrieren e saj e ka nisur duke u aktivizuar me "Ansamblin artistik Dibra". Me zerin e saj te vecante e melodioz arriti qe brenda ksaj kohe te jete pjese e Diskotekes me te madhe ne Zvicer, Zürich "Boleros", e rrethuar nga nje staf i mrekullueshem. Keto jane hapat e para dhe viti i suksesit per Eralden ne te gjitha drejtimet e karrieres.

Më datë 30 Dhjetor 2015, Eralda Jashari publikon videoklipin "Fati Im".

Më datë 14 Korrik 2016, Mursel Murseli & Eralda Jashari publikojnë videoklipin "Gabimet Jeta Si Fal".

Më datë 24 Nëntor 2016, Valton Krasniqi publikon videoklipin "Une Te Dua Ashtu Si Je", në bashkëpunim me Eralda Jashari.

Më datë 5 Gusht 2017, Eralda Jashari publikon videoklipin "M'thuj Te Du".

Më datë 18 Qershor 2018, Eralda Jashari publikon videoklipin "Veç Ai". Muzika e këngës u punua nga Anxhelo Koci. Videoklipi u prodhua nga MAF Production.

Më datë 2 Nëntor 2018, Eralda Jashari publikon videoklipin "Shoqnia".

Më datë 8 Mars 2020, Eralda Jashari publikon videoklipin "Pa Ty". Muzika e këngës u punua nga Eroll Dogani & Valter Beqo, teksti u shkrua nga 2 Step, ndërsa për orkestrimin u kujdes Valter Beqo. Videoklipi u prodhua nga kompania MAX Production.

Më datë 4 Shtator 2020, Adnan Kamberi & Eralda Jashari publikojnë videoklipin "Afer Meje".

Më datë 16 Shkurt 2021, B2N & Eralda Jashari publikojnë videoklipin "Shqipet Neper Bote". Muzika dhe teksti i këngës janë punuar nga B2N.

Më datë 13 Mars 2021, Klodian Korra & Eralda Jashari publikojnë videoklipin "Ajer". Muzika e këngës u punua nga Sokol Koçi, teksti u shkrua nga Gers Alia, ndërsa për orkestrimin u kujdes Sokol Koçi. Videoklipi u prodhua nga kompania FRAME Pro.

Më datë 27 Tetor 2021, Eralda Jashari publikon videoklipin "Lej Foret". Teksti i këngës u shkrua nga Jetmir Salihu. Videoklipi u prodhua nga Urban Graphics, ndërsa produksioni audio u realizua nga Floriant Salihu (Flow).

» Dërgo Korrigjime »

» Tekstet e Këngëve »

Komente

Asnjë Koment

Instagrami

Zyrtar

Shto profile

të tjera


Komente 0