Eralda Jashari
Eralda Jashari
Eralda Jashari
  • Vendlindja:
  • Peshkopi
  • Jeton në
  • Zvicër
  • Ditëlindja:
  • 1 Nentor
  • Horoskopi:
  • ♏ Akrepi
{{ risposta }}
Mesatarja:  {{ nStars }} / Votuan:  {{ nVotes }}


Eralda Jashari është këngëtare e njohur. Ajo është e njohur për stilin e saj dhe të pëlqyer nga fansat e saj. Karrierën e ka nisur duke u aktivizuar në "Ansamblin artistik Dibra".

Më datë 30 Dhjetor 2015, Eralda Jashari publikon videoklipin "Fati Im".

Më datë 14 Korrik 2016, Mursel Murseli & Eralda Jashari publikojnë videoklipin "Gabimet Jeta Si Fal".

Më datë 24 Nëntor 2016, Valton Krasniqi publikon videoklipin "Une Te Dua Ashtu Si Je", në bashkëpunim me Eralda Jashari.

Më datë 5 Gusht 2017, Eralda Jashari publikon videoklipin "M'thuj Te Du".

Më datë 18 Qershor 2018, Eralda Jashari publikon videoklipin "Veç Ai". Muzika e këngës u punua nga Anxhelo Koci. Videoklipi u prodhua nga MAF Production.

Më datë 2 Nëntor 2018, Eralda Jashari publikon videoklipin "Shoqnia".

Më datë 8 Mars 2020, Eralda Jashari publikon videoklipin "Pa Ty". Muzika e këngës u punua nga Eroll Dogani & Valter Beqo, teksti u shkrua nga 2 Step, ndërsa për orkestrimin u kujdes Valter Beqo. Videoklipi u prodhua nga kompania MAX Production.

Më datë 4 Shtator 2020, Adnan Kamberi & Eralda Jashari publikojnë videoklipin "Afer Meje".

Më datë 16 Shkurt 2021, B2N & Eralda Jashari publikojnë videoklipin "Shqipet Neper Bote". Muzika dhe teksti i këngës janë punuar nga B2N.

Më datë 13 Mars 2021, Klodian Korra & Eralda Jashari publikojnë videoklipin "Ajer". Muzika e këngës u punua nga Sokol Koçi, teksti u shkrua nga Gers Alia, ndërsa për orkestrimin u kujdes Sokol Koçi. Videoklipi u prodhua nga kompania FRAME Pro.

Më datë 27 Tetor 2021, Eralda Jashari publikon videoklipin "Lej Foret". Teksti i këngës u shkrua nga Jetmir Salihu. Videoklipi u prodhua nga Urban Graphics, ndërsa produksioni audio u realizua nga Floriant Salihu (Flow).

Më datë 10 Maj 2022, Eralda Jashari publikon videoklipin "Gurbeti". Muzika e këngës u punua nga Emin Aliu, ndërsa teksti u shkrua nga Sami Aliu.

Më datë 23 Shtator 2022, Eralda Jashari publikon videoklipin "Çelsi Dashnis". Muzika e këngës u punua nga Zani Loca, teksti u shkrua nga Gezim Mneri, ndërsa për orkestrimin u kujdes Samuel Kodra. Videoklipi u prodhua nga kompania Frame Company Albania.

Më datë 9 Shtator 2023, Eralda Jashari publikon videoklipin "Merre Zemrën Tem". Muzikën dhe orkestrimin e këngës e punoi Nexhat Mujovi (Wirusi), ndërsa tekstin e shkroi Kreshnik Avdiu. Videoklipi u prodhua nga kompania Urban Graphics.

» Dërgo Korrigjime »

» Tekstet e Këngëve »Komente 0