Më mbaj mend (për 1 muaj)

Eranda Libohova

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  4.8 / Votuan:  368
 • Vendlindja:
 • Tiranë 
 • Jeton dhe vepron në :
 • Shqipëri 
 • Mosha:
 • 50 Vjeç
 • Shenja e Horoskopit:
 • Virgjeresha ♍
BIOGRAFIA: Eranda Libohova është një këngëtare shumë e njohur dhe muzika ku identifikohet më shumë është ajo pop, popullore moderne dhe e lehtë. Eranda eshte motra e kengetares Irma Libohova. Eranda ka filluar te kendoje qe nga mosha 14 vjeçare dhe ka nje karriere prej 20 e ca vitesh ne muzike. Eshte nje kengetare shume e kendshme, shume miqesore dhe ka nje paraqitje interesante. Ajo bashkarisht me motren e saj Irmen kane bere shume duete dhe dueti motrat Libohova mori pjese ne shume festaivale dhe u bene shume te njohura per publikun. I do shume kafshet andaj ka nje qenush me emrin Tekil...

>> Lexo gjithë biografinë >>


Motra e

Irma Libohovës

Instagrami

Zyrtar

Kanali

Youtube

Komente

4 🔥Harrakate (4 Stinet) (2007)

Arvanitase

Beqare Jam Betu


  Duke u ngarkuar... Prisni ju lutem

  Shiko më shumë

» Dërgo Një Këngë »

Kartolina (14)

0
6
10
1
4
0
8
12
16
4
20
18
0
0

Krijo Një Kartolinë

Të Gjitha

STORY


Artistë Të Ngjashëm:

Eli Fara

Anita Bitri

Merita Halili

Parashqevi Simaku

Anjeza Shahini

Anita Take

Elsa Lila

Ava Max

Ledina Çelo

Irma Libohova

Tags: Eranda Libohova, Motrat Libohova


Komente mbi këtë artist


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet
Duke u ngarkuar... Prisni ju lutem
Shiko të gjitha komentet