Më mbaj mend (për 1 muaj)


Kjo këngë nuk ka videoklip.

Eranda Libohova - O Nate O Ere

Kopjoni linkun URL të videos, duke shtypur "SHARE" në Youtube dhe me pas "Kopjo Link". Nga një komputer, linku mund të merret edhe duke klikuar mbi videon me butonin e djathtë dhe duke zgjedhur "Kopjo URL video". Vendosni linkun me lart dhe shtypni "DËRGO".

Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "O Nate O Ere".
3. Video është e këngës "O Nate O Ere", por nuk këndohet nga Eranda Libohova.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.

Eranda Libohova - O Nate O Ere  Lyrics


Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  4.5 / Votuan:  8

Muzika & Orkestrimi:

Genti Lako

Këngë e albumit:

"Etnik Volumi 1"

Këngë e albumit:

"Beqare Jam Betu"

Komente

Asnjë Koment

01/12/2001

2001-11-30T23:00:00+00:00Nuk fryn dot ere
Udhetoj ngadale
Nuk fryn dot ere
Nuk fryn dot ere

Nuk fryn dot ere
E nxehte do te jete kjo vere
Filloj te ndjej largimin
Dallget degjoj
Merzitjen e harroj
Sot une filloj udhetimin
Udhetoj ngadale
Qendroj me duart lart
Nis une te endoj

Refreni
O nate o ere
Dua te jem atje
O nate me merr
Mos me genje eto here
(2 here)

Nuk fryn dot ere
E nxehte do te jet kjo vere
Filloj te ndjej largimin
Qielli me re
Diçka s'me le te fler
Pa ze une pyes "Kush je ti?"
Diçka shikoj
Une syte e mi erkoj
Ndoshta me lodh udhetimi
Afrohem ngadale
Filloj me duart lart
Prap nis te endoj

Refreni
(2 here)

(Me merr)

Refreni
(2 here)

Nuk fryn dot ere


Më Shumë Këngë Nga Eranda Libohova:

Më Shumë...


Komente mbi këtë këngë


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet