Më mbaj mend (për 1 muaj)


Eranda Libohova - I Kam Të Gjitha

Kopjoni linkun URL të videos, duke shtypur "SHARE" në Youtube dhe me pas "Kopjo Link". Nga një komputer, linku mund të merret edhe duke klikuar mbi videon me butonin e djathtë dhe duke zgjedhur "Kopjo URL video". Vendosni linkun me lart dhe shtypni "DËRGO".

Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "I Kam Të Gjitha".
3. Video është e këngës "I Kam Të Gjitha", por nuk këndohet nga Eranda Libohova.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.

Eranda Libohova - I Kam Të Gjitha  Lyrics


Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  4.9 / Votuan:  13

Teksti:

Mimoza Ahmeti

Muzika & Orkestrimi:

Flori Mumajesi

Këngë e albumit:

"Harrakate (4 Stinet)"

Këngë e albumit:

"Beqare Jam Betu"

Komente

Asnjë Koment

24/07/2006

2006-07-24T12:54:36+00:00i kaaaaaam..i kam te gjitha nuk e dija ..
i kaaaaaam..ik kam per ty nga dashurija...
i kaaaam i kaaaam....
zemer ty ste kam....e jotja jam soooottt

i kaaaaaam..i kam te gjitha nuk e dija
i kaaaaaam ...i kam per ty nga dashurija...
i kaaaam i kaaaam....
zemer ty ste kam... e jotja jam soooottt

ike pa me than lamtumir
the se nuk gjen dot me mire
ti qe mban inat me mire se ty
ty te humba dite te mbar

shpirti i lenduar frym s'mer
ditet qe kaluan pas si kthen
qendro pak me mua
do te kuptosh sa mire jemi ne te dyt

i kaaaaaam..i kam te gjitha nuk e dija ..
i kaaaaaam..ik kam per ty nga dashurija...
i kaaaam i kaaaam....
zemer ty ste kam....e jotja jam soooottt

i kaaaaaam..i kam te gjitha nuk e dija
i kaaaaaam ..i kam per ty nga dashurija...
i kaaaam i kaaaam....
zemer ty ste kam... e jotja jam sooott


Ky tekst u dërgua nga Anjetaaa
Më Shumë Këngë Nga Eranda Libohova:

Më Shumë...


Komente mbi këtë këngë


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet