A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #

Audio

Eranda Libohova - Kenga E Gjyshes


Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  4.8 / Votuan:  34

Komente nga Fansat

Asnjë Koment 🔥🔥

18/06/2012

2012-06-18T21:45:28

Këngë e albumit:

"100 Këngët E Shekullit Vol. 3"


sot nje kenge do kendoj vec per ty o gjyshja ime e di mire dhe se harroj te shkaktova shume trazime kengen time ta kushtoj e te falur te kerkoj sa shume faje e gabime net pa gjume edhe mundime ti u zbardhe gjyshja ime e cdo dite nje rrudhe ta shtoj sa kokeqarje shqetesime sjellja ime te shkaktoi por ti je gjithnje e mir edhe fajin fshehtas fal t'jem e urt un kam deshire kurse vrullin dot se ndal

un femij kam qene njehere e pran zjarrit me ty rrija me tregoje ti atehere shume gjera qe si dija un degjoja gjithe qudi plot kureshtje kenaqesi e sa shume nga ti mesoja me sa vrull te perqafoja shkuan vitet dhe tani s'jam e vogel si atehere por un gjyshe dhe tani prish qejfin ndonjehere por se flas edhe sot per cdo gje ti me beso se shikimi yt i mire me jep force te jem e lire

shkuan vitet dhe tani s'jam e vogel si atehere por un gjyshe u merzita ta prish qefin ndonjehere.

por se flas edhe sot per cdo gje ti me beso se shikimi yt i mire me jep force te jem e lire.


Ky tekst u dërgua nga  argjira
Më Shumë...
Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
teksteshqip.com © 2007 - 2019