Ne bëjmë kërkime të vazhdueshme në Youtube, por nuk kemi arritur të gjejmë një videoklip për këtë këngë.


Eranda Libohova - Duarlidhur


Nuk ka akoma asnjë votë


Komente nga Fansat

Asnjë Koment 🔥🔥

19/06/2016

2016-06-19T13:56:46Te kam premtuar Nje te puthur ,Thjesht per tmos harruar
Por kam menduar, Dikur un kisha gabuar
Kte kenaqesi te castit, Ti dikur ma ke ndaluar
Te lutem mos me ndalo dhe me ler te tkem
Te kam premtuar, perqafuar , Thjesht per tmos harruar
Dhe skam menduar, Dikur un kisha gabuar
te kenaqesi te castit, Ti dikur ma ke ndaluar

REF

Do te nis fluturimin, Do udhetoj mbi re
Sa i leht perqafimi, per njerez si ne
Do te behem si ajer, Do behem si det
Erdha qe te tkem pran, qe ti tjeter mos tkesh

Te kam premtuar Nje te puthur ,Thjesht per tmos harruar
Por kam menduar, Dikur un kisha gabuar
Kte kenaqesi te castit, Ti dikur ma ke ndaluar
Te lutem mos me ndalo dhe me ler te tkem

REF

Do te nis fluturimin, Do udhetoj mbi re
Sa i leht perqafimi, per njerez si ne
Do te behem si ajer, Do behem si det
Erdha qe te tkem pran, qe ti tjeter mos tkesh

Te kam premtuar Nje te puthur ,Thjesht per tmos harruar
Por kam menduar, Dikur un kisha gabuar
Kte kenaqesi te castit, Ti dikur ma ke ndaluar
Te lutem mos me ndalo dhe me ler te tkem

REF

Do te nis fluturimin, Do udhetoj mbi re
Sa i leht perqafimi, per njerez si ne
Do te behem si ajer, Do behem si det
Erdha qe te tkem pran, qe ti tjeter mos tkesh

REF

Do te nis fluturimin, Do udhetoj mbi re
Sa i leht perqafimi, per njerez si ne
Do te behem si ajer, Do behem si det
Erdha qe te tkem pran, qe ti tjeter mos tkesh


Ky tekst u dërgua nga Comi artur
Më Shumë Këngë Nga Eranda Libohova:

Më Shumë...