Audio

Eranda Libohova & Irma Libohova - Eja Te Vallzojme


Nuk ka akoma asnjë votë


Komente nga Fansat

Asnjë Koment 🔥🔥

22/10/2010

2010-10-22T00:28:30

Featuring

Irma LibohovaKemi kohë që po e kërkojmë tekstin e këngës "Eja Te Vallzojme" kënduar nga Eranda Libohova & Irma Libohova.
Do ja u dinim shumë për faleminderit në rast se mundeni të na ndihmoni ne dhe të gjithë ata që janë në kërkim të këtij teksti.
Videoklipi nga Eranda Libohova & Irma Libohova i bashkangjitur me këtë këngë, do ju ndihmojë për ta shkruajtur. Faleminderit për kohën tuaj.


Dërgo Tekstin

Kemi gjetur një këngë me të njëjtin titull kënduar nga Rovena Stefa. Shpresojmë që është ky teksti që kërkoni:

Sa shum të dua, ti je për mua
Veç ti (veç ti)
Kur të kam afër, pse më djeg trupi
Se di,
Eja ti dhe më pran
Te kërcejm të dy der von
Te jetojm sot natën ton

Eja sonte të vallzojm
Po më djeg në zemër kjo dashuria
Eja sot ësht nata jon
Eja meri djal puthjet e mia

Sa shum të dua, ti je për mua
Veç ti (veç ti)
Kur të kam afër, pse më djeg trupi
Se di,
Eja ti dhe më pran
Te kërcejm të dy der von
Te jetojm sot natën ton

Eja sonte të vallzojm
Po më djeg në zemër kjo dashuria
Eja sont ësht nata jon
Eja meri djal puthjet e miaMë Shumë Këngë Nga Eranda Libohova:

Më Shumë...