Më mbaj mend (për 1 muaj)

Eranda Libohova - Kenge Per Cerciz Topullin  Lyrics


Nuk ka akoma asnjë votë


Komente

Asnjë Koment

13/12/2013

2013-12-13T07:36:40+00:00


Kemi kohë që po e kërkojmë tekstin e këngës "Kenge Per Cerciz Topullin" kënduar nga Eranda Libohova.
Do ja u dinim shumë për faleminderit në rast se mundeni të na ndihmoni ne dhe të gjithë ata që janë në kërkim të këtij teksti.
Videoklipi nga Eranda Libohova i bashkangjitur me këtë këngë, do ju ndihmojë për ta shkruajtur. Faleminderit për kohën tuaj.


Dërgo Tekstin
Më Shumë Këngë Nga Eranda Libohova:

Më Shumë...


Komente mbi këtë këngë


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet