Audio

Eranda Libohova & Sherif Merdani - S'kam C'dua Pasurine


Nuk ka akoma asnjë votë


Komente nga Fansat

Asnjë Koment 🔥🔥

13/12/2013

2013-12-13T22:36:37

Më Shumë Nga

Sherif MerdaniKemi kohë që po e kërkojmë tekstin e këngës "S'kam C'dua Pasurine" kënduar nga Eranda Libohova & Sherif Merdani.
Do ja u dinim shumë për faleminderit në rast se mundeni të na ndihmoni ne dhe të gjithë ata që janë në kërkim të këtij teksti.
Videoklipi nga Eranda Libohova & Sherif Merdani i bashkangjitur me këtë këngë, do ju ndihmojë për ta shkruajtur. Faleminderit për kohën tuaj.


Dërgo Tekstin
Më Shumë Këngë Nga Eranda Libohova:

Më Shumë...