A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #

Official Video

Video Link

Top 200

Eranda Libohova - Pres Të Më Thërrmosh


Choose star rating

Rating:  4.3 / Votes cast:  67

Fans' Comments

1 🔥🔥

14/06/2018

2018-06-14T19:43:01

Music:

Gent Myftaraj

Lyrics:

Pandi Laço

Video Production:

Chill Pro


Një cigare do ta ndez
buzët po më bëhen zjarr
dua të të shkruaj
malli mua
më ka marrë

Do ti mbledh lotët e mi
Do të dërgoj te ti një shi
E do ta kuptosh sa më mungon ti

REF. x2:
Zemrën nuk e mbajta
ty ta dhashë
që gjithmonë të më kujtosh
jam këtu akoma si një gur
Do të pres të më thërrmosh

Si ta shuaj këtë mall
frymën po ma merr ngadalë
digjet si cigare
edhe hi nuk lë aspak

Do ti mbledh lotët e mi
Do të dërgoj te ti një shi
E do kuptosh sa më mungon ti

REF. x2:
Zemrën nuk e mbajta
ty ta dhashë
që gjithmonë të më kujtosh
jam këtu akoma si një gur
Do të pres të më thërrmosh

REF.:
Zemrën nuk e mbajta
ty ta dhashë
që gjithmonë të më kujtosh
jam këtu akoma si një gur
Do të pres të më thërrmosh


Lyrics submited by Vanesae-Cards (4)

2018-07-20 14:32:52
Jam ketu akoma si gur
Do te pres te me therrmosh
2018-06-29 21:40:27
Zemrën nuk e mbajta
ty ta dhashë
që gjithmonë të më kujtosh
jam këtu akoma si një gur
Do të pres të më thërrmosh
2018-06-29 21:38:07
Një cigare do ta ndez
buzët po më bëhen zjarr
dua të të shkruaj
malli më ka marrë
Do ti mbledh lotët e mi
Do të dërgoj te ti një shi
2018-06-22 11:23:55
Do ti mbledh lotët e mi
Do të dërgoj te ti një shi
E do kuptosh...
sa më mungon ti!

Add an e-Card

STORYmore...
Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
teksteshqip.com © 2007 - 2019