Më mbaj mend (për 1 muaj)

Erblina Bejta - Vajze Magjike Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  2

Kengen e kam mike jam nje vajz magjike vetem kur kendoj ndihem se jetoj

Kengen e kam mike jam nje vajze magjike vetem kurr kendoj ndihem se jetoj

Kenge moj te kam shoqe qafe kurr smu hoqe sa her qe kendoj shpirtin e qetsoj

Kenge moj te kam shoqe qafe kurr smu hoqe sa her qe kendoj shpirtin e qetsoj

Kengen e kam jet gjithqka te vertet kengen shum shum e dua per ty dhe per mua

Kengen e kam jet gjithqka te vertet kengen shum shum e dua per ty dhe per mua

na na na na na na na na na na

Kengen e kam mike jam nje vajz magjike vetem kurr kendoj ndihem se jetoj

Kengen e kam mike jam nje vajz magjike vetem kurr kendoj ndihem se jetoj

Kenge moj te kam shoqe qafe kurr smu hoqe sa her qe kendoj shpiprtin e qetsoj

Kenge moj te kam shoqe qafe kurr smu hoqe sa her qe kendoj shpirtin e qetsoj

Kengen e kam jet gjithqka te vertet,kengen shum shum e dua per ty dhe per mua

Kengen e kam jet gjithqka te vertet kengen shum shum e dua per ty dhe per mua

nana ra na nara nana nanananananaNuk kemi video për këtë këngë.
Erblina Bejta - Vajze Magjike
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Vajze Magjike".
3. Video është e këngës "Vajze Magjike", por nuk këndohet nga Erblina Bejta.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Erblina Bejta:


Komente 0