Më mbaj mend (për 1 muaj)

Erblini - Mos Mendo (Feat. Ximi)  Lyrics

Nuk ka akoma asnjë votë


Ximii..
erblin..
dona ti e din qe pak osht me te thon te duu..

ref:
Mos mendo se te kam harruar qdo nat jom duket te ondrruar mos ik andej jo jo mos ika andej dashurin pa ty sdua ta ndjej.

Qdo moment qdo sekond per ty po mendoj
i vetmuar ne mesnat 1 pergjigje e
kujtoj fjalet e tu qe ke lindur per mua kujt buzqeshjen tane dhe fjalen te dua
e Kujtoj prekjen e par puthjen e par
1 shikin e 1 buzqeshe zemren ma pater marr
zemer tapata fal me dy durt ta kom dhur ti ishe gjithqka per mu ishe ajo qe une e du.

ref:
Mos mendo se te kam harruar qdo nat jom duket te ondrruar mos ik andej jo jo mos ika andej dashurin pa ty sdua ta ndjej.

dashurai osht e humbur se pa ty smuj me ndej kur qdo nat e kujtoj po ondrrat nuk muj mi shpreh ondrrat i shti ner dhe e funeralin e maj ne men ishe pjes e jetes tem ishe ishe gjithqka qe me dhem
ishe ajo qe e duu ishe ajo du me pa ti je frymarrja jem qe nuk munda pa to nuk dojsha mu nda po tjert me dhan shkas se nuk po du ma shum veq me kthy kohen permas

ref:x2
Mos mendo se te kam harruar qdo nat jom duket te ondrruar mos ik andej jo jo mos ika andej dashurin pa ty sdua ta ndjej.


Ky tekst u dërgua nga  erblin


Nuk kemi video për këtë këngë.


Erblini
Featuring: Ximi
Publikimi: 07/10/2010


Erblini - Mos Mendo
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Mos Mendo".
3. Video është e këngës "Mos Mendo", por nuk këndohet nga Erblini.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Erblini:


Komente 0