Më mbaj mend (për 1 muaj)

Hyrja është kryer me sukses!


CORONAVIRUS NË SHQIPËRI DHE KOSOVË
Erda Bullaku

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  4
BIOGRAFIA: Erda Bullaku është një këngëtare dhe muzika ku identifikohet më shumë është ajo për fëmijë/junior. Në Qershor 2003, Erda Bullaku merr pjesë në Polifest Kids 2003 me këngën "Ose Ose"....

>> Lexo gjithë biografinë >>


Komente

Asnjë Koment 🔥🔥

Shto profile

zyrtare



    Duke u ngarkuar... Prisni ju lutem

    Shiko më shumë

» Dërgo Një Këngë »

Artistë Të Ngjashëm:

Adisa Govori

Vesa Morina

Shejla Sylejmani

Gojarta Perlica

Aulona Deshishku

Lule Bega

Erzenita

Elda Bunjaku

Blenda Luzha

Lindiana Athanasiu

Tags: Erda Bullaku


Komente mbi këtë artist


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet