Më mbaj mend (për 1 muaj)

Erdin Jakupi

Nuk ka akoma asnjë votë

BIOGRAFIA: Erdin Jakupi është një këngëtar dhe muzika ku identifikohet më shumë është ajo pop. Në Dhjetor 2003, Erdin Jakupi merr pjesë në Ylberi 2003 me këngën "Jam Kampion". Në Dhjetor 2004, Erdin Jakupi merr pjesë në Ylberi 2004 me këngën "Një Magji". Në Qershor 2005, Erdin Jakupi merr pjesë në Polifest Kids 2005 me këngën "Dance Party"....

>> Lexo gjithë biografinë >>


Instagrami

Zyrtar

Kanali

Youtube

Komente

Asnjë Koment    Duke u ngarkuar... Prisni ju lutem

    Shiko më shumë

» Dërgo Një Këngë »

Artistë Të Ngjashëm:

Kevi

Keli 2

Fredi

T4k

Zgjim Baraliu

Net 11

Besmir Rudi

Rolly

Franc Koruni

Mario Beats

Tags: Erdin Jakupi


Komente mbi këtë artist


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet