Më mbaj mend (për 1 muaj)

Ergest Lapi - Dasëm Vënçe (Feat. Orjent Memo)  Lyrics

Nuk ka akoma asnjë votë


Do ta nis une Dajoon
Bashke me Xhaxhanee
Te vijne tek shpia Jote
Te takojne Babane
X 2

Ref
Sa shume fjale zemree
Dua te te theem
Nuk dua gje tjeter
Vec me ty te jem

X2

Te flasin si burrat
Serioze kjo pune
Kur te japin fjalen moj
Do te vij dhe une

X2

Ref
Sa shume fjale zemre
Dua te te theem
Nuk dua gje tjeter
Vec me ty te jeem


Ky tekst u dërgua nga GestiErgest Lapi
Featuring: Orjent Memo
Publikimi: 16/02/2023
Muzika: Ergest Lapi
Teksti: Ergest Lapi
Video Produksioni: Malespi Pro
Klarinete: Devis Kaziu
Produksioni: Ked BeatsErgest Lapi - Dasëm Vënçe
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Dasëm Vënçe".
3. Video është e këngës "Dasëm Vënçe", por nuk këndohet nga Ergest Lapi.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Ergest Lapi:


Komente 0