Më mbaj mend (për 1 muaj)

Ergi Dini - Unchain My Heart Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  4

Unchain my heart, baby let me be
Cause you don't care, help me, set me free

Unchain my heart, baby let me go
Unchain my heart, cause you don't love me no more
Every time I call you on the phone
Some fellow tells me that you're not at home
Unchain my heart, set me free

Unchain my heart, baby let me be
Unchain my heart, cause you don't care about me
You got me sewed up like a narrow case
But you let my love go to waste
Unchain my heart, set me free

I'm under your spell, like a man in a trance, oh yeah
Oh but you know damn well, that I don't stand a chance

Unchain my heart, let me go my way
Unchain my heart, you worry me nigth and day
Why lead me through a life of misery
When you don't care a bag of beans for me
Unchain my heart, oh please, let me bePublikimi: 28/10/2013


Më Shumë Këngë Nga Ergi Dini:


Komente 0


Ergi Dini - Unchain My Heart
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Unchain My Heart".
3. Video është e këngës "Unchain My Heart", por nuk këndohet nga Ergi Dini.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.