Më mbaj mend (për 1 muaj)


Ergi Dini - Balade Per Jakup Ferrin

Kopjoni linkun URL të videos, duke shtypur "SHARE" në Youtube dhe me pas "Kopjo Link". Nga një komputer, linku mund të merret edhe duke klikuar mbi videon me butonin e djathtë dhe duke zgjedhur "Kopjo URL video". Vendosni linkun me lart dhe shtypni "DËRGO".

Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Balade Per Jakup Ferrin".
3. Video është e këngës "Balade Per Jakup Ferrin", por nuk këndohet nga Ergi Dini.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.

Ergi Dini - Balade Per Jakup Ferrin  Lyrics


Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  10

Komente

Asnjë Koment

03/02/2014

2014-02-03T20:27:50+00:00aaaa...aaa...
Çesht ai gjak i kuq e i bardhe
nga betejat sjell haberin
mes per mes bjeshkes i bie
fill i vetem pa luftar
si dori i lashte legjendash
ai po vjen me vrap drejt pragut
as ujevarat e valbones
nuk po ja lajne rrekete e gjakut

jakup ferri mor ku je
thrrasin malet me piskam
tridhjet krena i ka pre
me shtat plage po rri ne kambe(x2)

ndal doriu n'shteg t'oborrit
shkum nga goja hingellima
syt i ka ai tek vatani
jakup ferri me bajrak

jakup ferri mor ku je
thrrasin malet me piskam
tridhjet krena i ka pre
me shtat plage po rri ne kambe(x2)
uaaaaaaaaa...uaaaaaaaaa


Ky tekst u dërgua nga Gerta4

Krijo Një Kartolinë

Të Gjitha

STORYMë Shumë Këngë Nga Ergi Dini:

Më Shumë...


Komente mbi këtë këngë


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet