Më mbaj mend (për 1 muaj)

Ergi Dini - Pa Fryme Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  4.6 / Votuan:  51

Ti magj me ke ba
S'rri dot pa t'pa
Pa te pa

Du me t'prek
edhe me vdek
ti me sjell n'jet

Femnat dojn t'jen si ti
po si ti s'ka
si ti s'ka

Ti ke vec nje ndryshim
se je planeti im
planeti im

Ref:

Me frymen tem jeto
pa frym tu t'pa jetoj

Ftyra jote piktur
me u vu ne ankand
nuk ka cmim me u ble

Jam i vetmi qe t'kam
un princ e ti princesh kjo eshte prrall e vertete

Ref:

Me frymen tem jeto
pa frym tu t'pa jetojRenditja: Top 200
Publikimi: 23/11/2015
Festivali: Kënga Magjike 2015
Muzika: Ergi Dini
Teksti: Ergi Dini
Orkestrimi: Darko Dimitrov

Kartolina (3)

25
23
34

Krijo Një Kartolinë

Të Gjitha

STORYMë Shumë Këngë Nga Ergi Dini:


Komente 1


Ergi Dini - Pa Fryme
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Pa Fryme".
3. Video është e këngës "Pa Fryme", por nuk këndohet nga Ergi Dini.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.