Më mbaj mend (për 1 muaj)

Ergin Iseni

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  3
 • Vendlindja:
 • Shkup 
 • Jeton dhe vepron në :
 • Maqedoni 
 • Mosha:
 • 22 Vjeç
 • Shenja e Horoskopit:
 • Luani ♌
BIOGRAFIA: Ergin Iseni është një këngëtar i njohur. Ai kreu shkollen ne "Zef Lush Marku" dhe jeton ne SHkup....

>> Lexo gjithë biografinë >>


Komente

Asnjë Koment  Duke u ngarkuar... Prisni ju lutem

  Shiko më shumë

» Dërgo Një Këngë »

Artistë Të Ngjashëm:

Kujtim Akiku

T-Miles A.K.A Unbeliever

Glenis Dume

Tin (Boletin Musa)

Shqipran Maliqi

Dossi A.K.A Professional's

N.D.T

Ron Rexhi

Edijan Muhaxheri

Cadox

Tags: Ergin Iseni


Komente mbi këtë artist


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet