Më mbaj mend (për 1 muaj)

Ergita Bahja - Më Duaj Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  15

A din tme duash sado pak
Te ndjej qe te kam un ty (dhe)
Afer edhe larg

A din tme falesh dashuri
Te jemi un dhe ti
O zemer te jemi dy nje nji

REFREN -
Toda la noce moito
Moito dhe ty mi amor
Nuk dua te ndaloj
Jo sdua te ndaloj
Ei
Toda la noce moito
Moito dhe ty mi amor
Lule ti dhe
Lulen tende mke

Strofa 2
Ku ishe ti deri sot
Me le ne te ftohte o zemer
Me le ne te ftohte
Ku ishe ti deri dje
Sa te kam kerkuar ty
Tani ja ku je
Ergita Bahja
Publikimi: 01/02/2020
Festivali: Jehó 2020


Ergita Bahja - Më Duaj
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Më Duaj".
3. Video është e këngës "Më Duaj", por nuk këndohet nga Ergita Bahja.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Ergita Bahja:


Komente 0