Më mbaj mend (për 1 muaj)

Ergita - Adoleshenca Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  4

Kalojne ditet, vitet shkojne
Te vegjel s’jemi me
Endrrat gjumin na trazojne
Ç’po ngjet me ne tashme

Tak troket
Stine e re
Ne dritaren e jetes sone. 2x
Sa me gaz, hare
Te gjithe ne na fton

Krahe marrin ne prej endrre
Gezimi jetes ne na shkon
Hipur mbi cdo rrahje zemre 2x
Adoleshenca jone

Nga veshtrimi ne pasqyre
Vetja me ngacmon
Sa here shihemi ne sy
S’di seç me pushton

Tak troket
Stine e re
Ne dritaren e jetes sone. 2x
Sa me gaz, hare
Te gjithe ne na fton

Krahe marrin ne prej endrre
Gezimi jetes ne na shkon
Hipur mbi cdo rrahje zemre 4x
Adoleshenca jone


Ergita - Adoleshenca
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Adoleshenca".
3. Video është e këngës "Adoleshenca", por nuk këndohet nga Ergita.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Ergita Bahja:


Komente 0