Më mbaj mend (për 1 muaj)

Ergita Bahja - Përgjithmonë Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  3

Numëroj
Ditët bosh në kalendar
U bë kohë
Sytë e tu nuk i kam parë
S`e kam dit,
Pse kaq shumë të paskam dasht
Lutem unë
Si atëherë
Të jemi bashkë

Nëpër shi
Fsheh këtë mall që për ty kam
Lot në sy
Akoma e jotja jam
Dashuri
Një pjesë zemre lashë tek ti
Një moment
Gjithçka mbet
Bardhë e Zi

Akoma të më duash të kërkoj
Akoma një fjalë zemre ta dëgjoj
Dhe si një oqean që vetëm hënën përqafon…
Përgjithmonë
Ergita Bahja
Publikimi: 01/09/2022
Festivali: Kënga Magjike 2022
Muzika: Gent Myftaraj
Teksti: Sebastiana Brecani
Produksioni: Gmaj7


Ergita Bahja - Përgjithmonë
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Përgjithmonë".
3. Video është e këngës "Përgjithmonë", por nuk këndohet nga Ergita Bahja.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Ergita Bahja:


Komente 0