A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #
Ergys Hyka

Choose star rating

Rating:  3.4 / Votes cast:  10
BIOGRAFIA: Ergys Hyka is a popular singer of Southern Albania Traditional music. Më datë 16 Dhjetor 2009, Ergys Hyka publikon videoklipin "Ku Bien Keto Daulle". Videoklipi u prodhua nga Shqipja Master. Më datë 19 Tetor 2011, Ergys Hyka publikon videoklipin "Mos Bej Si E Vogel". Videoklipi u prodhua nga Shqipja Master. Në Nëntor 2013, Ergys Hyka merr pjesë në Musical-Fest 2013 me këngën "Beqarise I Erdhi Fundi". Më datë 9 Tetor 2014, Ergys Hyka publikon videoklipin "Leri Ato Naze". Më datë 28 Korrik 2015, Luziana p...

>> Full biography >>


Fans' Comments

No Comments 🔥🔥

Add Official

Social Accounts


Related Artists:

Altin Ranxha

Ilia Basho

Redi Penko

Nimet Sulkaj

Behar Spahiu

Fatos Xhaferi

Dule Malindi

Emiljano Dhe Grupi

Refat Sulejmani

Ledio Arapaj


Tags: Ergys Hyka

Add an e-Card
Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
teksteshqip.com © 2007 - 2019