A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #

Official Video

Video Link

Ergys Hyka - Leri Ato Naze


Not Yet Rated


Fans' Comments

No Comments 🔥🔥

09/10/2014

2014-10-09T14:30:21

Ref...
Leri ato naze
Mos luaj me mua
Se zemren ma plase
Te dua s'te dua

Lermi ato naze
Falma dashurine
Se per ty moj xhane
E djeg beqarine

Kur kalon sokakut
Sa te shkojne keto naze
Dale nje minute moj
Se zemren ma plase x2

Ref...
Leri ato naze
Mos luaj me mua
Se zemren ma plase
Te dua s'te dua

Lermi ato naze
Falma dashurine
Se per ty moj xhane
E djeg beqarine

Me ata syshkruar
Aman se me çmende
Do vij te kerkoj moj
Neser doren tende x2

Ref...
Leri ato naze
Mos luaj me mua
Se zemren ma plase
Te dua s'te dua

Lermi ato naze
Falma dashurine
Se per ty moj xhane
E djeg beqarine

...

Ne ato kalldreme
Me gure te vjeter
Kur te pashe moj xhane
Thashe nuk dua tjeter x2

Ref...x2
Leri ato naze
Mos luaj me mua
Se zemren ma plase
Te dua s'te dua

Lermi ato naze
Falma dashurine
Se per ty moj xhane
E djeg beqarine


Lyrics submited by  teksteshkruesi
more...
Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
teksteshqip.com © 2007 - 2019