Më mbaj mend (për 1 muaj)


Ergys Hyka - Bjonden Apo Brunen
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Bjonden Apo Brunen".
3. Video është e këngës "Bjonden Apo Brunen", por nuk këndohet nga Ergys Hyka.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.

Ergys Hyka - Bjonden Apo Brunen  Lyrics


Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  3

Muzika & Orkestrimi:

Vani Rushiti

Muzika:

Vojsava Alia

Komente

Asnjë Koment

15/07/2020

2020-07-15T16:00:12+00:00


Na vjen keq por nuk disponojmë akoma tekstin e këngës "Bjonden Apo Brunen" kënduar nga Ergys Hyka.
Ndihma juaj do ishte shumë e çmuar në rast se mundeni të shkruani tekstin e "Bjonden Apo Brunen".
Videoklipi nga Ergys Hyka i bashkangjitur me këtë këngë, do ju ndihmojë për ta shkruajtur. Faleminderit për kohën tuaj.
Muzika: Vani Rushiti & Vojsava Alia
Orkestrimi: Vani RushitiDërgo Tekstin
Më Shumë Këngë Nga Ergys Hyka:

Më Shumë...


Komente mbi këtë këngë