Më mbaj mend (për 1 muaj)

Ergys Shahu - Kur Te Dua Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  34

o o o hei hei uuuuu
Gjithmon ti je ne falje terhiqesh ket her... ti je humbe besimin, dikur do te qaj nese sdo te jesh mir, si at dit kuur... U pam dhe thash hey zemer cpo ndodh, eci prap dalngadal qet.. Pa me then hey ose nje joo.. vec degjo fjal per fjal the...

ref. Cfar nuk do te bej vetem ti mu rikthee... Po vuaj zemer, edhe nje shans te jet si at'her, dhe asje tjeter, sepse cdo cast po mundohem te them, un ndihem vetem, pse nje gabim te vendose per ne... Kur te dua... kur te duaa...

Gjithmon ndodhem ne pah te nje qenie pa jet, e di diferencen, kur ti je me larg per te tjeret do jem... shum me i prekshem, kjo eshte OK , pse nuk me mbron, sme mbeshtet fjal per fjal aaa... 1 sekont prit, dhe ti me dooo, ti nuk je si ata jooo..

ref. 2x: Cfar nuk do te bej vetem ti mu rikthee... Po vuaj zemer, edhe nje shans te jet si at'her, dhe asje tjeter, sepse cdo cast po mundohem te them, un ndihem vetem, pse nje gabim te vendose per ne... Kur te dua... kur te duaa...


Ky tekst u dërgua nga DeklanErgys Shahu
Publikimi: 23/05/2010
Festivali: Top Fest 7


Ergys Shahu - Kur Te Dua
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Kur Te Dua".
3. Video është e këngës "Kur Te Dua", por nuk këndohet nga Ergys Shahu.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Ergys Shahu:


Komente 1