Më mbaj mend (për 1 muaj)

Ergys Shahu - A Ke Mendu Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  1

A e ke mendu
sa m'ke lendu
A e ke mendu
sa m'ke poshtru
A e ke mendu
se sa te du

Pa ty dhe nje dite me shume
sonte dhe nje nate pa gjume
dua t'perqafoj
por ti s'je tek une

Ne enderr te shoh cdo nate
dhe nata po m'duket e gjate
Dua t'shoh ne sy
por ti ike larg

Ti ndihesh ne faj ajaj
per mua mos qaj ajaj
une do jem aty
doren te ta mbaj

A e ke mendu
sa m'ke lendu
a e ke mendu
sa m'ke poshtru
A e ke mendu
se sa te du

A e ke mendu
ti kur ke shku
a e ke mendu
a vlen pa mu
a ke mendu
se m'vrave mu

Te desha ne pafundesi
u njohem nje dite me shi
zoti nuk i sheh
lotet e mi

Pa ty une kom stuhi
te mbaj ne fotografi
ti je dielli im
qe m'jep ngrohtesi

Ti ndihesh ne faj ajaj
per mua mos qaj ajaj
une do jem aty
doren te ta mbaj

A e ke mendu
sa m'ke lendu
a e ke mendu
sa m'ke poshtru
A e ke mendu
se sa te du

A e ke mendu
ti kur ke shku
a e ke mendu
a vlen pa mu
a ke mendu
se m'vrave mu


Ky tekst u dërgua nga Colemiar


Nuk kemi video për këtë këngë.


Ergys Shahu
Renditja: Top 200
Publikimi: 17/02/2021
Muzika: Ergys Shahu
Teksti: Ergys Shahu
Orkestrimi: Alsked Rrenja
Directed: Marin Mikeli
Guitar: Ervin TeloErgys Shahu - A Ke Mendu
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "A Ke Mendu".
3. Video është e këngës "A Ke Mendu", por nuk këndohet nga Ergys Shahu.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Ergys Shahu:


Komente 0