Më mbaj mend (për 1 muaj)

Ergys Shahu & Antonia - Perjet Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  4.8 / Votuan:  4

ANTONIA
Se pa syt e tu ska jete
E kena deshmu nuk ka jete
A jena betu perjete
Na kena mu dasht
Na kena mu dasht
Te dy
Nzemren tende a jam
A un a jam aty 2 here
Ergys
Je tu e ni je
Je tu e ni je
Dashnin qe ta jap
Ktu ke bo dalje
Skom majt inate
Ja ku jemi prap
Antonia
E sa here nkraht e tu me mban


Me dridhet trupi sa her me ty flas
Merre ti zemren ta fal un ta fal
E humbur me ty perzemrat te dy
Se pa syt e tu ska jete e kena deshmu nuk ka jete a jena betu perjet
Na kena mu dasht
Te dy
Nzemren tende a jam a un a jma aty
Ergys
Te du pa fjal
Antonia
Ti dujem afer dhe larg
Ergys puthem ngadale
Antoni ti dujme zemre per ty ndal
Se pa syt e tu nuk ka jete
E kean deshmu nuk ka jet
A jena netu perjet na kena mu dasht na kena mu dasht
Ergys Shahu & Antonia
Renditja: Top 200
Publikimi: 28/01/2022
Muzika: Anxhelo Koci
Teksti: Ergys Shahu & Anxhelo Koci
Orkestrimi: Natti
Mix Master: Natti Daja
Bass Guitar: Ersiljo Daja
Video Production: NmusicErgys Shahu & Antonia - Perjet
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Perjet".
3. Video është e këngës "Perjet", por nuk këndohet nga Ergys Shahu & Antonia.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Ergys Shahu:


Komente 0