A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #

Official Video

Eri Dee & Young Zerka - Money


Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  1

Komente nga Fansat

Asnjë Koment 🔥🔥

11/10/2019

2019-10-11T17:00:03

Më Shumë Nga

Young Zerka

Muzika & Orkestrimi:

Alandy

Muzika & Orkestrimi:

Eri Dee

Muzika & Teksti:

Young Zerka

Video Produksioni:

Pro Video"Money" është një këngë e re, e shtuar kohët e fundit në arkivin e këngëve të kënduara nga Eri Dee & Young Zerka.
Me siguri do e kemi shumë shpejt këtë tekst, por do ju falenderonim pa masë në rast se mendoni të na ndihmoni.
Videoklipi nga Eri Dee & Young Zerka i bashkangjitur me këtë këngë, do ju ndihmojë për ta shkruajtur. Faleminderit për kohën tuaj.


Dërgo Tekstin


Rendisim më poshtë tekstet e disa këngëve me të njëjtin titull dhe shpresojmë që përmbajnë tekstin që kërkoni:

Silvi Fort - Money

(Ref)
Love love love krejt dashni per njoni tjetrin
Love love love se braktisim ne kurr rrethin
Love love love krejt dashni per njoni tjetrin
Loooveee

(Silvi )On the beach celebrating haaa
On the beach celebrating uss
Like the swiss full of watches na
And this beat full of diamonds
Baking fish in the barbecue
Got room and sea view
Only adults in the interview
Going wild with the best with the best crew
Silvi salvadore dhipin e kam pernadore
Shume xhelozon kur msheh me tjerat per dore
Ka nje jave qe me vjen mrapa per nje gouuuu*
Po tash nuk esht ktu se punon si ambasadore

(Ref)
Love love love krejt dashni per njoni tjetrin
Love love love se braktisim ne kurr rrethin
Love love love krejt dashni per njoni tjetrin
Loooveee

(Bajo)
T'mirat na vin e dhipin me pare mbajna
E mbajna fjalen ca thojna plako e bojm na
Jom tip bankieri me ri mendja vec per dallëz
Ato pe gjejn rrugen kur na po rina tu hustle

Parja vjen te ne se vec ne na ka n'zemer
Jam dashuru me to per mu osht e vetmja femen
E du aq shum vec to kam me mar gru
Bro bro bro bro kur un skam me e thrathtu (tradhtu)

Se sonte spe du clubin pe du zgaren ene barin
Plako jam aq tap parcel pe shoh livadhin
Tu smokirat aq shum si me pas kusho Bob marleyn
Jam i pit tap sa macok pe shoh luanin

Stine - Money

[Stine:]
Be my baby boo

Ti mu ma jep efektin
Ma shton kuriozitetin
Sekret qe dine veç une
Ta fal intimitetin
Ma fal ti mu momentin
Mjafton te jesh me mu

[Lumja 2x:]
Se jam ajo qe don ti
Shume momentet funny
Do bejm fame edhe money

[REF. Bashke:]
O ka na nisna, nisna per party
E dina mire ne si ndizet dhe zjarri
...
Momente funny plot
Jo sum e m'blen
as me leke, as me money
Takimin une ta lej n'Abu Dhabi
Jam mo i mire per ca ke
E ca ke pas ti
Definitely po

Readi - Money

Nanen ja qifsha kena hjek per to
tash qe ni koh, jem ma rahat bro....
skena pas hiq jena kan krejt nzero
hustel hustel veq per dinero...

tash spo hargjojm pa mas
po ja dim vleren pares se e dim qysh osht mos me pas,
nuk ki shans nuk ki shans me mi gjet gjepat that
rruga shum e gat per me ba gjepin e trash

duhet me dit valla jo veq me ta dasht,thojke njani
se krejt me deshtu nasht fuckit, deshton edhe plani
me ngu mas parev si David backahmi,kush gutet s'permutet po mrrin i pari
vlera po na hyp sikur ari,pazari po bahet gjith mas orari


Kjo loje osht e jona e jona e jona
tan naten bajm hustel e diten festojna...
ti qoje ni gote per ekipen ma t madhe
as vet nuk e dim qysh i kem ba kto pare... 2x


skena pas, kena ba,kena pas, jena ra
se kena kqyr sa veq a ka edhe ama kha...
sot ki neser ski,masneser hua
sigurt mos u ni se sigurt ski kugjo...

gjithqka nkit jet paguhet,kta edhe ti e din
gjithqka nkit jet paguhet, me qmim a denim

jeta e shtrejt,bone me plin
Benjamin franklin Benjamin franklin Benjamin franklin

gjeje pak motivim edhe banu pak trim rreziko nuk ki qka me hup,
banu pidh nane mledhi krejt forcat qka i ki edhe bani tubKjo loje osht e jona e jona e jona
tan naten bajm hustel e diten festojna...
ti qoje ni gote per ekipen ma t madhe
as vet nuk e dim qysh i kem ba kto pare... 4x


Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
teksteshqip.com © 2007 - 2019