Më mbaj mend (për 1 muaj)

Eri Qerimi - Me Ledhe Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  4 / Votuan:  5

2x
Nga ledhet mrena rash
dhe veten ja kom fal
me ledhen boj sevdan
bojm nomin durët lartë

2x Ref.
Emrat perdit ti ndrojn,
lajka skan lon pa t'bo,
skan lon gjo pa t'thon,
emrin ledhe ta kom von

2x
Djeg venin leje s'marr
me ledhen ikim larg
me veten gjej belan
se ne zemër ledhen kam

2x Ref.
Emrat perdit ti ndrojn,
lajka skan lon pa t'bo,
skan lon gjo pa t'thon,
emrin ledhe ta kom von

Lajka skan lon pa t'bo

2x Ref.
Emrat perdit ti ndrojn,
lajka skan lon pa t'bo,
skan lon gjo pa t'thon,
emrin ledhe ta kom von


Ky tekst u dërgua nga Germin BalaEri Qerimi
Publikimi: 19/01/2015


Eri Qerimi - Me Ledhe
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Me Ledhe".
3. Video është e këngës "Me Ledhe", por nuk këndohet nga Eri Qerimi.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Eri Qerimi:


Komente 0