Më mbaj mend (për 1 muaj)


Eri Qerimi, Fatmir Sula, Murat Nazifi, Landi Roko & Mandi Nishtulla - Santi

Kopjoni linkun URL të videos, duke shtypur "SHARE" në Youtube dhe me pas "Kopjo Link". Nga një komputer, linku mund të merret edhe duke klikuar mbi videon me butonin e djathtë dhe duke zgjedhur "Kopjo URL video". Vendosni linkun me lart dhe shtypni "DËRGO".

Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Santi".
3. Video është e këngës "Santi", por nuk këndohet nga Eri Qerimi, Fatmir Sula, Murat Nazifi, Landi Roko & Mandi Nishtulla.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.

Eri Qerimi, Fatmir Sula, Murat Nazifi, Landi Roko & Mandi Nishtulla - Santi  Lyrics


Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  4.2 / Votuan:  36

Muzika:

Emrah Xhixho

Muzika:

Festim Gici

Teksti:

Dritan Shtylla

Komente

Asnjë Koment

Më Shumë Nga

Fatmir Sula

Më Shumë Nga

Murat Nazifi

Më Shumë Nga

Landi Roko

Më Shumë Nga

Mandi

20/03/2017

2017-03-20T13:31:26+00:002x
Ti Je Xhaxhi Mbreti I Babit
Lali Eri Kongen Ta Boni
Fatmir Sula Knon Per Santin
E Knoj Nipin Djalin E Landit

2x
Dhe 100 Vjete Do Ti Falim
Ti Je Xhaxhi Mbreti Landit
Tani Per Ty Knon Murati
100 Vjec U Bofsh O Santi

2x
Dhe 100 U Befte O Landi
Po Te Uron Lali Murati
Tani Per Ty Knon Babi Landi
100 Vjeq U Bosfsh O Santi

2x
Te Kam Pasur Digo Santi
O Sa Shum Te Don Ty Babi
Tani Per Ty Knon gjigandi
Veq Per Ty Te Keqen Babi

2x
Knon Dhe Mandi Nishtulla
Ditlindjen Ja Urova
Per Santin E Vogel
Shum Ne Gzojna


Ky tekst u dërgua nga ALEA
Më Shumë Këngë Nga Eri Qerimi:

Më Shumë...


Komente mbi këtë këngë


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet