Më mbaj mend (për 1 muaj)


Eri Qerimi - Bala

Kopjoni linkun URL të videos, duke shtypur "SHARE" në Youtube dhe me pas "Kopjo Link". Nga një komputer, linku mund të merret edhe duke klikuar mbi videon me butonin e djathtë dhe duke zgjedhur "Kopjo URL video". Vendosni linkun me lart dhe shtypni "DËRGO".

Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Bala".
3. Video është e këngës "Bala", por nuk këndohet nga Eri Qerimi.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.

Eri Qerimi - Bala  Lyrics


Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  24

Muzika & Teksti:

Eri Qerimi

Komente

Asnjë Koment

24/01/2018

2018-01-24T18:13:48+00:00Hajde bojna lojna
Hajde bojna waw waw
Ku ke papadrolla
Pare me miliona
2x
Eey ti mama
Boje si rihana
Luje belin mama
Smoking Gentleman aa
2x
Bala bala bala bala po kcen 2x
Bala bala bala regaeton bala regaeton bala
2x
Hajde bojna lojna
Hajde bojna waw waw
Ku ke papadrolla
Pare me miliona
2x
Eey ti mama
Boje si rihana
Luje belin mama
Smoking Gentleman aa
2x
Bala bala bala bala po kcen 2x
Bala bala bala regaeton bala regaeton bala
2x
Bala bala bala bala po kcen 2x
Bala bala bala regaeton bala regaeton bala
Hajde bojna lojna
Hajde bojna waw waw
Ku ke papadrolla
Pare me miliona
2x


Ky tekst u dërgua nga S.U
Më Shumë Këngë Nga Eri Qerimi:

Më Shumë...


Komente mbi këtë këngë


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet