Më mbaj mend (për 1 muaj)

Eri Qerimi - Teke Bar (Feat. XOXO)  Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  2

Kur dalim me bo jet
s'po na ndal kush jena shtet
bojna show neper qytet
(raga raga)
Kur dalim me bo jet
s'po na ndal kush jena shtet
bojna show neper qytet
(raga raga)

dun goca dollare
benxa dhe ferare
...
Eri Qerimi
Featuring: XOXO
Publikimi: 12/04/2018
Muzika: Eri Qerimi & XOXO
Teksti: XOXO


Eri Qerimi - Teke Bar
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Teke Bar".
3. Video është e këngës "Teke Bar", por nuk këndohet nga Eri Qerimi.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Eri Qerimi:


Komente 0