Më mbaj mend (për 1 muaj)

Eri Qerimi - Non Lyrics

Nuk ka akoma asnjë votë


ma ka marr zemren
gjo te shtrenjt e kom
ma ka vjedh menjen
me to sjom famous

ma ka dhon besen
xhelozi nuk ka
komplet model
i tipit tem
shpirti jem

Te du shum NON
ma mundsove
boten ta shikoj NON
ishe ti qe mrrite
me dashni NON
per ty jam i gatshem
me luftu NON
me luftu NON

Shikoj un lule
disa shohun lot
kur NON nuk ke
mos harro ke ZOT

ma ka dhon besen
xhelozi nuk ka
komplet model
i tipit tem
shpirti jem

Te du shum NON
ma mundsove
boten ta shikoj NON
ishe ti qe mrrite
me dashni NON
per ty jam i gatshem
me luftu NON
me luftu NON

Gansta nuk bohet
serioz nuk ka llafe
dashnia nones
paster medalie


Nuk kemi video për këtë këngë.


Publikimi: 22/04/2018
Muzika: Eri Qerimi


Më Shumë Këngë Nga Eri Qerimi:


Komente 0


Eri Qerimi - Non
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Non".
3. Video është e këngës "Non", por nuk këndohet nga Eri Qerimi.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.