Më mbaj mend (për 1 muaj)

Eri Qerimi - Bashk Lyrics

Nuk ka akoma asnjë votë


Si te dashuroj nje tjeter
Kur nuk kur mundem dot
N dasmen tende do vi neser
jo mos derdh ti lot
X2

Ndjena pr ty sa nje mal
ishte shkrujt ne per tu ndar
Lotet ne sy me jan tha
bashk nuk kemi me u pa
X2

Un do shkoj shume larg o zmr
ata per ty ngrejn dolli
e buzqeshur je me tjeter
Per ty u hap qielli per mu krejt u nxi
X2

Ndjena pr ty sa nje mal
ishte shkrujt ne per tu ndar
Lotet ne sy me jan tha
bashk nuk kemi me u pa
X2


Ky tekst u dërgua nga Anjeza HyseniEri Qerimi
Publikimi: 29/06/2019


Eri Qerimi - Bashk
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Bashk".
3. Video është e këngës "Bashk", por nuk këndohet nga Eri Qerimi.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Eri Qerimi:


Komente 0