Më mbaj mend (për 1 muaj)

Eri Qerimi - Shume Kujtime Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  2

Shum kujtime
Me ke lon
Te kam mbjat ty
Si simbol
Zemren copa ma ke ty
Mbrapa shpine mke vra mu. 2x

Une ne heshtje
Ty te doja
Zemren time
Copa e bona
Lumturine une
Nuk e shijova
Jo jo ndarjen
Se meritova. 2x

Shum kujtime
Me ke lon
Te kam mbajt ty
Si simbol
Zemren copa ma ke thy
Mbrapa shpine mke vra mu

Sot ti shko
Je e lire
Nuk do tket me llogari
Po ta them une lamtumirë
Zemrat tona sjan ms nje. 2x

Une ne heshtje
ty te doja
Zemren time
copa e bona
Lumturine une
nuk e shijova
Jo jo ndarjen
Se meritova. 2x


Ky tekst u dërgua nga ArtistiEri Qerimi
Publikimi: 23/01/2020
Muzika: Eri Qerimi
Teksti: Eri Qerimi


Eri Qerimi - Shume Kujtime
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Shume Kujtime".
3. Video është e këngës "Shume Kujtime", por nuk këndohet nga Eri Qerimi.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Eri Qerimi:


Komente 0