Më mbaj mend (për 1 muaj)


Eri Qerimi - Sinqeriteti

Kopjoni linkun URL të videos, duke shtypur "SHARE" në Youtube dhe me pas "Kopjo Link". Nga një komputer, linku mund të merret edhe duke klikuar mbi videon me butonin e djathtë dhe duke zgjedhur "Kopjo URL video". Vendosni linkun me lart dhe shtypni "DËRGO".

Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Sinqeriteti".
3. Video është e këngës "Sinqeriteti", por nuk këndohet nga Eri Qerimi.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.

Eri Qerimi - Sinqeriteti  Lyrics


Nuk ka akoma asnjë votë


Teksti:

Olsi Celmeta

Komente

Asnjë Koment

22/06/2020

2020-06-22T21:28:16+00:00


Na vjen keq por nuk disponojmë akoma tekstin e këngës "Sinqeriteti" kënduar nga Eri Qerimi.
Ndihma juaj do ishte shumë e çmuar në rast se mundeni të shkruani tekstin e "Sinqeriteti".
Videoklipi nga Eri Qerimi i bashkangjitur me këtë këngë, do ju ndihmojë për ta shkruajtur. Faleminderit për kohën tuaj.


Dërgo Tekstin

Kemi gjetur një këngë me të njëjtin titull kënduar nga Viktamin. Shpresojmë që është ky teksti që kërkoni:

Jom si libur i pashkrum pej rrugaqav i lexum
jom rrit ni qytet me Dhun reper i pashkollum
i kum mush 19 vjet hala rrugen e kom pun
mas shumti edu familjen po familja per mu vun
asniher nuk ma kuptun ankthin qi ekom nMrena
un spo muna me nDryshu se qita po ma don zemra
eboj repin mem kuptu asniher per me bo emra
um ka dal zoni NQytet po apet pa kerr po ena
se nij veten si gangster si thom vetit un gangster
enij vetin si rrugaq nuk jom ma shum se reper
i betum mos me shit veten nqit stil gjith kume kon
nese sot e ki qi famen dije neser met pa fam
200 vet qi mi kuptojn ndjenjat edin qa thom
nuk i NDrooj me 2 milion viusa hiq me kerkon
ti iki fansat deri neser masneser me tjeter kon jon
un du mem ngu veq qaj njeri qi nshpirt um kupton

Edi kum VUJT po kur ukon puna nuk kum SHUJT
Jeta mka prish sdi sa her nRRug kum BUJT
Haverat ikum pas nKrah nuk po foli per te TON
Do pej tyne ma lshun mjekker po tash jon met pa KERKON
Un iqita nDrit i bona njerz paten INTERES
Po qysh thojn fiqen mos emuno sbohet MERCEDES
Njerzt e ligt e kallxojn veten kur duhet me ta DESHMU
Tuxat qi tuten pej hijes tvet smunen me kon me MU ..
respekt per krejt ata qi kurr nuk ma kthyn shpinen
qi prijn bashk me mu en Front sikur nVer e skiur nDIMEN
nuk mu dhimet as ni pjes e trupit per ta najher qi e hupi
vikun ekini nKrah me qit della sma ban truni ...
un jom rrit me rep edu me shpirt se Shes
edhe nese ma nuk knoj jom me ta deri tDes
pej fmi ekom haver se maj nMen jeten pa ta
asniher nuk um la vet plot kan provu me na nDa

neper rrugt e kti qyteti gjith allahin per mi veti
sum vyn leki um vyn personaliteti vullneti
zoti nalt aj mir edin se du shokun per shfrytzim
edu se E ngjehi vlla luftojm dyt per ni qillim
ni cigare qi qet tim e ni sppliff per inspirim
ni kimik edhe ni flet mos mem lon mu nij jetim
e maj nMen qdo perjetim pej dites tpar qi jum HI
asniher sum ka shku menja najher mu bo V.I.P
kum dasht veq mi kallxu hekat per ata qi jon si un
per ata qi Luftojn veq per drejtisi , deri nfund
ma para e mar konopin e lidhi nQaf e FURNA
se sa qi e tradhtoj dostin edhe per 1 milion Kurva
kujtohu kush tu ka Gjind nato dit mat tShtirat
respekt per njerzt e rruges qe kerkush sjav plotson Deshirat ...
leni shiringat dhezni sppliffat mane kryt perpjet
dikush ka dikush ska po apet nissoj kem me dek ..
pa kurgjo shkojm nat jet respekti na man Tqet
rri bessnik kodit tJetes kerkush sguxon met tprekMë Shumë Këngë Nga Eri Qerimi:

Më Shumë...


Komente mbi këtë këngë


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet