Më mbaj mend (për 1 muaj)


Eri Qerimi - Kampion
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Kampion".
3. Video është e këngës "Kampion", por nuk këndohet nga Eri Qerimi.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.

Eri Qerimi - Kampion  (Feat. Adi Sybardhi)  Lyrics


Nuk ka akoma asnjë votë


Muzika & Teksti:

Eri Qerimi

Komente

Asnjë Koment

22/08/2020

2020-08-22T17:27:55+00:00


Na vjen keq por nuk disponojmë akoma tekstin e këngës "Kampion" kënduar nga Eri Qerimi.
Ndihma juaj do ishte shumë e çmuar në rast se mundeni të shkruani tekstin e "Kampion".
Videoklipi nga Eri Qerimi i bashkangjitur me këtë këngë, do ju ndihmojë për ta shkruajtur. Faleminderit për kohën tuaj.
Muzika: Eri Qerimi
Teksti: Eri QerimiDërgo Tekstin
Më Shumë Këngë Nga Eri Qerimi:

Më Shumë...


Komente mbi këtë këngë