Më mbaj mend (për 1 muaj)

Eri Qerimi - Brilante Lyrics

Nuk ka akoma asnjë votë


Po lun me ledhe ti
Zemren ma dogje
N’syt ty dehem pi
Zemra rak tak tak

Dyshe interesante
Intrigante m’le pa fjal
Bukuria brilante
Brasiliane je tum kall

Lali lali je tum deh
Lali bukur ti po kcen
Per ty per ty po boj be
Me ty me ty deri n’dhe

Po del me shoqet ti
Po bon bon per inat
Mendjen ma hoqe ti
Buzen e bukur me fal

Dyshe interesante
Intrigante m’le pa fjal
Bukuria brilante
Brasiliane je tum kall

Lali lali je tum deh
Lali bukur ti po kcen
Per ty per ty po boj be
Me ty me ty deri n’dhe
Eri Qerimi
Publikimi: 13/03/2023
Muzika: Sardi Mneri
Teksti: Deyzoh (Ronaldo Shtylla)
Orkestrimi: Sardi Mneri
Mix&Master: Monkey Music


Eri Qerimi - Brilante
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Brilante".
3. Video është e këngës "Brilante", por nuk këndohet nga Eri Qerimi.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Eri Qerimi:


Komente 0