Më mbaj mend (për 1 muaj)

Eri Qerimi - Bonita Lyrics

Nuk ka akoma asnjë votë


Interesante don diamante
Interesante je dominante
Don diamante neve na kalle
Don diamante interesante

Femer fatale don diamante
Je dominante interesante
Femer fatale don diamante
Interesante je dominante

Boni boni ta
E omel qika
Sdon kritika
E omel qika

Interesante je interesante
Ti je ylli i ksaj nate
Femer fatale femer fatale
Pak me kadale pak kadale

Jam si tony montana
Ti je like columbiana
Bonita la fama
Filipina me drama

Leje mos e vet
Ajo nuk ta jep
Plumi plumi ricochet

Boni boni ta
E omel qika
Sdon kritika
E omel qika
Eri Qerimi
Publikimi: 13/03/2023
Muzika: Eri Qerimi
Orkestrimi: Eri Qerimi
Mix&Master: Eri Qerimi
Teksti: SebiEri Qerimi - Bonita
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Bonita".
3. Video është e këngës "Bonita", por nuk këndohet nga Eri Qerimi.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Eri Qerimi:


Komente 0